Glowna
21137
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21137,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,menu-animation-underline,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21508
O nas

Gabinet stomatologiczny Ha-Dent

Gabinet stomatologiczny Ha-Dent istnieje od 2004 roku. Mieści się w Łodzi przy ul. Sierakowskiego 79/81 lok. 1..

Posiadamy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały. Regularnie doskonalimy nasze umiejętności na kursach praktycznych i wykładach. W gabinecie posiadamy wysokiej klasy aparat do wykonywania zdjęć pantomograficznych. Do Państwa dyspozycji jesteśmy również w święta i dni wolne od pracy, po uprzednim umówieniu telefonicznym..

Znajdą tu Państwo fachową obsługę i miłą atmosferę.

Serdecznie zapraszamy.

Zakres usług

Co robimy

Leczenie i profilaktyka próchnicy
 • estetyczne wypełnienia światłoutwardzalne
 • leczenie bezwiertłowe piaskarką abrazyjną
 • leczenie kanałowe
 • ultradźwiękowe usuwanie kamienia
Leczenie zębów u dzieci
 • zabezpieczanie zębów przed próchnicą
 • wypełnienia
 • leczenie bezwiertłowe
 • lakowanie
Protetyka
 • protezy szkieletowe
 • protezy akrylowe
 • korony i mosty
 • naprawa protez
Zdjęcia pantomograficzne
 • Zdjęcia Panoramiczne
 • Program dla dzieci o minimalnej dawce promieniowania
 • Panoramy segmentowe ze zredukowaną dawką
Wybielanie zębów za pomocą lasera lub lampą LED

Naszym pacjentom proponujemy profesjonalne wybielanie za pomocą lasera lub lampy LED

RTG pantomograficzne

Dlaczego warto wykonać zdjęcie pantomograficzne przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego?

Zdjęcia pantomograficzne pozwalają dokładnie ocenić ogólny stan zdrowia zębów tj:

 • próchnicę,
 • jakość wypełnień,
 • jakość leczenia kanałowego,
 • choroby przyzębia oraz stopień zaawansowania paradontozy,
 • choroby zatok szczękowych.

 

Na zdjęciu pantomograficznym lekarz może również wykryć zmiany, które nie dają żadnych objawów, takie jak: torbiele, korzenie pozostawione po ekstrakcjach, a nawet nowotwory.

 

Badanie jest bezbolesne, trwa kilka sekund. Zdjęcie jest dostępne od razu na ekranie monitora. Korzystamy z najnowocześniejszego aparatu pantomograficznego firmy Kodak. Najważniejszą jego zaletą jest zmniejszenie o 90 % dawki promieniowania (m.in. dzięki zastąpieniu filmu rtg przez najwyższej czułości czujnik). Dawka ta porównywalna jest do promieniowania, jakie człowiek otrzymuje każdego dnia ze środowiska naturalnego.

 

Zgodnie z najnowszymi standardami zdjęcie pantomograficzne powinno być wykonywane przy każdym kompleksowym leczeniu stomatologicznym. Przekazane jest Pacjentowi w formie zapisu elektronicznego na płycie CD, pamięci zewnętrznej lub może być wysłane pocztą elektroniczną.

 

 

Rodzaje wykonywanych zdjęć:

 • pantomograficzne
 • pantomograficzne częściowe – dla obszarów trudnych do zobrazowania przy pomocy rtg zębowego (np.: daleko położone ósemki, siekacze i kły z długimi korzeniami)
Medycyna Estetyczna

Estetyka twarzy

Wykonujemy również zabiegi z medycyny estetycznej – np wygładzanie zmarszczek za pomocą Botoxu czy powiększanie ust.

 

Botox powoduje odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy poprzez blokowanie przewodzenia impulsów nerwowych do mięśni mimicznych.
Zabieg trwa około 15 minut, większość osób może wrócić do normalnych zajęć natychmiast po wykonaniu zastrzyku.

Pierwsze efekty działania botoxu widać już po kilku dniach, optymalne wyniki osiągane są po ok. 14 dniach.

 

Każdorazowo przed podaniem preparatu lekarz ocenia mimikę i anatomię twarzy pacjenta dobierając indywidualnie dawki i miejsca podania preparatu.

 

Zabiegi z użyciem botoxu szczególnie polecane są w górnej części twarzy, w celu eliminacji zmarszczek:

 • między brwiami tzw. lwie zmarszczki
 • poprzecznych czoła
 • wokół oczu tzw. kurze łapki

 

Zalecenia po zabiegu:

 • w ciągu 4 godz. po zabiegu nie pochylać głowy do dołu (np. przy zawiązywaniu butów czy też podczas snu),
 • w ciągu 1 godz. ćwiczyć mięśnie mimiczne,
 • unikać masażu w miejscach wstrzyknięć,
 • nie spożywać alkoholu do końca dnia,
 • nie latać w tym dniu samolotem

 

Po 2 tygodniach od zabiegu umawiana jest wizyta kontrolna

 

Botox jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego.

 

Zabiegu nie wykonujemy u kobiet w ciąży, karmiących piersią, u pacjentów z uogólnionym zaburzeniem funkcji mięśni np. miastenia, u osób w trakcie kuracji antybiotykowej, z infekcją lub stanem zapalnym w miejscu planowanego wstrzykiwania.

 

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Wykonuję się za pomocą kwasu hialuronowego-substancji naturalnie występującej w naszym organizmie, która zanika wraz z wiekiem. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Usta po takim zabiegu są pełniejsze, mają bardziej kształtny wygląd i są doskonale nawilżone. Efekt zabiegu utrzymuje się ok.8 miesięcy, jest to zależne np. wieku pacjenta, kondycji skóry.
Ze względu na dużą wrażliwość delikatnej skóry ust, przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk, który samoistnie zanika po 1-2 dniach.

 

KWAS HIALURONOWY stosuje się również do wypełniania i usuwania zmarszczek.

Zabieg trwa około 30 minut, a rezultaty widoczne są natychmiast.

Galeria
Cennik

Cennik

STOMATOLOGIA OGÓLNA

[qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Wypełnienia światłoutwardzalne” price=”150 – 250 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Leczenie bezwiertłowe – dopłata do wypełnienia” price=”od 20 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Opatrunek tymczasowy” price=”60 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Usunięcie kamienia, piaskowanie i lakierowanie zębów” price=”180 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Wybielanie zębów lampą LED” price=”od 600 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Wybielanie laserowe” price=”1200 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list]

RTG

[qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Zdjęcie pantomograficzne ” price=”80 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Zdjęcie pantomograficzne częściowe – ok 6 zębów” price=”40 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list]

CHIRURGIA

[qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Usunięcie zęba ” price=”od 100 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list]

PROTETYKA

[qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Proteza akrylowa” price=”550 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list][qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Proteza szkieletowa” price=”1200 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list][qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Korona porcelanowa” price=”600 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list][qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Naprawa protezy” price=” od 70 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list]

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

[qode_pricing_list][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Wypełnienie w zębie mlecznym” price=”ok. 100 zł” margin_bottom_item=”2″][qode_pricing_list_item title_tag=”h6″ title=”Usunięcie zęba mlecznego” price=” od 50 zł” margin_bottom_item=”2″][/qode_pricing_list]
KONTAKT

Formularz kontaktowy

  Adres

  Gabinet stomatologiczny Ha-Dent

  ul. Sierakowskiego 79/81 lok. 1
  91-324 Łódź
  Wejście od ul. Pojezierskiej obok banku Credit Agricole

  Godziny przyjęć

  Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

   

  poniedziałek – piątek 9.00 – 16.00
  sobota 8.00 – 15.00

   

  Możliwość wyznaczenia wizyt w innych godzinach oraz w czasie świąt i dni wolnych od pracy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

  Telefon

  tel. +48 42 612 21 89
  lub +48 509 338 563

  E-mail